BON.ua

Зручніше в застосунку

Користуйтеся BON.ua швидше та зручніше з мобільного

Дошка безкоштовних оголошень BON.ua
Розмістити оголошення
    • мова
    • язык
  • Сповіщення
  • message
    0
    Повідомлення
    • favor favor
    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10
    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10 2
    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10 3
    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10 4
    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10 5
    Фото: 1 із 5

    офісне приміщення Київ, Дарницький, Олександра Мишуги 10

    132 000 $

    Загальна площа
    88 м2
    Тип пропозиції
    Від посередника
    Поверх
    1
    Поверховість будинку
    4
    ПРОДАМ нежитлове приміщення (торгова площа) в БЦ Паралель, загальною площею 88 м2
    БЦ розташований у Дарницькому р-ні, ст.м.Позняки 70 м! Житловий масив Позняки. Мікрорайон із великою щільністю населення. Прохідне місце. Поряд: ТРЦ Аладін, Піраміда, супермаркети, бутики, кафе, ресторани, відділення банків та пошти
    Приміщення розташовано на 1 пов./4 пов . торгово-офісному БЦ. Має окремий вхід. Вітринні вікна на фасад. Якісний, сучасний ремонт. Оснащення: кондиціонер, вентиляція, електричний котел опалення. Висота стелі 2,8 м. На даний час приміщення займають орендарі, магазин зоотоварів. В приміщенні є свій санвузол, підведено водопостачання / водовідведення. Кондиціонер. Охорона, ведеться відеоспостереження всього БЦ та контуру. Є підземний паркінг -1 поверх, можна використовувати як укриття. Пожежна сигналізація, серверна кімната, кабельна мережа інтернет. Приміщення має прямокутну форму: 9,5 * 9,2 м. Рік будівництва 2016р
    БЦ має свій потужний ел/генератор ! Завжди є світло, тепло, вода !
    Вартість 1500 $ / m2. Загальна вартість = 132.000 $
    Пропозиція від Власника. Запрошую до співпраці сертифікованих ріелторів, комісійна виногорода 3 %
    Контактний телефон Власника: 096-050-66-50
    • № 102460673,
    • розміщено 18.05.2026,
    • переглядів 5 (+0 сьогодні)

    Вас також може зацікавити

    VIP
    ТОП
    favorfavor
    Продаж орендного бізнесу з окупністю до 7 років

    24 380 040 грн.

    Продаж орендного бізнесу з окупністю до 7 років
    Продам офіс у новому БЦ 118 Tower у центрі Києва Пропонується готовий орендний бізнес — сучасний офіс із надійним орендарем у престижному бізнес-центрі 118 Tower, Шевченківський район, вул. Жилянська...
    • Київ
    • 20.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    офісне приміщення Київ, Голосіївський, Феодосійський 14

    5 647 680 грн.

    офісне приміщення Київ, Голосіївський, Феодосійський 14
    Продаю нежил.помещ. - 106 м2 на первом этаже 24-х этажного жилого дома с отдельным фасадным входом. Офис 2-х уровневый. Голосеевский район. Ст.метро Демеевская. Переулок Феодосийский, 14. ЖК Новобудов...
    • Київ
    • 20.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    офісне приміщення Київ, Оболонський, Балтійський 3а

    3 685 200 грн.

    офісне приміщення Київ, Оболонський, Балтійський 3а
    Продаж нежилого приміщення 66 м2 без ремонта, на 1-му поверсі 25 поверхового будинку 2-я секція , ЖК "Навигатор", переулок Балтийский 3а. Будинок № 3 . Новий житловий комплекс від надійного забудовник...
    • Київ
    • 19.05.2026