BON.ua

Зручніше в застосунку

Користуйтеся BON.ua швидше та зручніше з мобільного

Дошка безкоштовних оголошень BON.ua
Розмістити оголошення
    • мова
    • язык
  • Сповіщення
  • message
    0
    Повідомлення
  • favor
    0
    Обране
  • login Увійти
    • Головна
    • Нерухомість
    • Оренда комерційної нерухомості
    • Приміщення вільного призначення
    • Приміщення вільного призначення - Київська область
    • Приміщення вільного призначення - Київ
    • favor favor
    Оренда комерційного приміщення Київ Нивки 103м
    Оренда комерційного приміщення Київ Нивки 103м 2
    Фото: 1 із 2

    Оренда комерційного приміщення Київ Нивки 103м

    41 000 грн.
    АН NEVALON
    Всі оголошення автора
    На сайті з 12 / 2019

    Загальна площа
    103 м2
    Проспект Берестейський, біля метро Нивки, ЖК «Нивки Парк» (Nivky Park)
    Здається в оренду комерційне приміщення у сучасному житловому комплексі, в активній локації з високим пішохідним та транспортним трафіком.
    Загальна площа: 103 м²
    Поверх: 1
    Кількість входів: 2
    Санвузол: є
    Стан: без ремонту (є можливість надати ремонтні канікули або виконати ремонт під орендаря)
    Рік будівництва: після 2015 року
    Ціна: менш ніж 400 грн/м²
    Переваги об’єкта:
    – фасадне приміщення з хорошою видимістю
    – зручна локація біля метро Нивки
    – сучасний житловий комплекс із активним середовищем
    – два окремі входи, що дозволяє розділити функціональні зони або організувати різні формати діяльності
    Інфраструктура в радіусі 500 метрів:
    Відділення банків та банкомати, супермаркети, ТРЦ, аптеки, навчальні заклади, бізнес-центри, офіси, житловий масив, парк та зелена зона, транспортна розв’язка, метро, стоянки та парковки, відділення пошти, ресторани, кафе, бари.
    Ідеально підходить для магазину, офісу, салону, медичного чи освітнього закладу, шоуруму або сервісного бізнесу.
    Телефонуйте для деталей та перегляду.
    Номер оголошення на сайті компанії: RC-224-294-BE.
    • № 102446448,
    • розміщено 04.05.2026,
    • переглядів 57 (+0 сьогодні)

    Вас також може зацікавити

    VIP
    ТОП
    favorfavor
    приміщення, будівлі Київ, Дніпровський, Воскресенська 16

    44 000 грн.

    приміщення, будівлі Київ, Дніпровський, Воскресенська 16
    Без %, н/ф, 70 м2, 1 поверх, Воскресенська 16, ЖК Паркові Озера В ЖК подібні пропозиції бувають вкрай рідко! Найкраще підходить під клініку, є все необхідне обладнання. Є стабільний попит на якісні ме...
    • Київ
    • 18.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    приміщення, будівлі Київ, Солом`янський, Протасів Яр 10

    186 060 грн.

    приміщення, будівлі Київ, Солом`янський, Протасів Яр 10
    Вул. Протасів Яр 10. Метро Олімпійська - 12 хвилин пішки. Солом’янський район. Поруч з ЖК Альпійське містечко. Фасадна 6-поверхова безпечна монолітно-каркасна будівля зі сховищем, автономною газ...