BON.ua

Зручніше в застосунку

Користуйтеся BON.ua швидше та зручніше з мобільного

Дошка безкоштовних оголошень BON.ua
Розмістити оголошення
    • мова
    • язык
  • Сповіщення
  • message
    0
    Повідомлення
  • favor
    0
    Обране
  • login Увійти
    • Головна
    • Нерухомість
    • Продаж комерційної нерухомості
    • Приміщення вільного призначення
    • Приміщення вільного призначення - Київська область
    • Приміщення вільного призначення - Київ
    • favor favor
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 2
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 3
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 4
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 5
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 6
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 7
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 8
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 9
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 10
    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7 11
    Фото: 1 із 11

    приміщення, будівлі Київ, Оболонський, Куренівська 5/7

    3 181 860 $

    Загальна площа
    6430 м2
    Тип пропозиції
    Від посередника
    Вулиця
    Куренівська вулиця
    Подол/Куреневка. Здание под офис /склад / производство 6500м2. 495$/м2
    Адрес объекта: Киев. ул.Куреневская, 5/7
    Детально на www.osz.com.ua

    Общая площадь строений: 6428м2
    Общая площадь земельного участка: 64,3 сотки

    Имущественный комплекс;
    2 здания: 2496,9+3931,1м2;
    Этажность: 2-3 этажа;
    Часть комплекса сдана в аренду;
    Возможность увеличения до 10 000-12 000 кв.м
    Городские сети и коммуникации;
    Бывшее производственно-административные здания,
    запас прочности.

    Отличная визуальная и транспортная доступность.
    Остановки общественного транспорта 50-150 м. в различные направления Киева.

    Частная собственность юр.лица.
    Предмет продажи: объект недвижимости.

    Стоимость: 495дол/м2
    Покупатель комиссионные не платит.
    Сотрудничаем с риэлторами по системе СПП.

    Здание под офис, клинику, гостиницу, хостел, отель, медицину, больницу, реабилитационный центр, бомбоубежище, производство, склад. Возможно установить генератор.
    Будівля під офіс, бізнес-центр, банк, клініку, готель, хостел, лікарню, реабілітаційний центр, бомбосховища, виробництво, склад, магазин, автосервіс, коворкінг. Building for an office, business center, bank, clinic, hotel, hostel, hospital, rehabilitation center, bomb shelter, production, warehouse, store, car service, co-working.
    Детально на www.osz.com.ua продажа зданий Киева
    Детально: ділянка: 64.00 сот, приміщення вільного призначення, будівлі, кількість приміщень: 20
    Контакти: Минчук Вадим 0501697773
    • № 102460618,
    • розміщено 18.05.2026,