• favor favor
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральная
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральная 2
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральная 3
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральная 4
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральная 5
    Фото: 1 из 5

58 000 $
    Realty
    Все объявления автора
    Позвонить

    Город
    Борисполь
    Общая площадь
    576 соток
    Тип предложения
    От посредника
    Київська обл., Бориспільський р-н, Проців
    с. Проців, Бориспільський р-н, продається група земельних ділянок площею 5,76 га (ділянки по 12 соток кожна). Цільове призначення: для садівництва. Ділянки вздовж дамби Проців-Кійлів із виходом на відкриту воду. Ціна 100 $ за 1 сотку або 58 000 $ за весь масив.
    Представник власника. Без комісійних для покупця. Тел. 066-390-31-66, Ганна
    Детально: ділянка: 576 сот
    Контакти: Анна 0663903166
    • № 102460869,
    • размещено 19.05.2026,
    • просмотров 3 (+1 Сегодня)

    Вас так же может заинтересовать

    VIP
    ТОП
    favorfavor
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Глибоке, Кошарська

    621 600 грн.

    Київська обл., Бориспільський р-н, Глибоке Продам земельну ділянку 25 соток Бориспільський район, село Глибоке До Києва 30 хв До Борисполя 10 хв Призначення - під будівництво та обслуговування житлов...
    • Борисполь
    • 19.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Проців, Центральна

    8 524 800 грн.

    Київська обл., Бориспільський р-н, Проців Продам групу земельних ділянок загальною площею 2,4 га (по 12 соток кожна). Цільове призначення: для індивідуального садівництва. Ділянки вздовж дамби Проців-...
    • Борисполь
    • 19.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    ділянка під житлову забудову Бориспільський, Гнідин, вул. Нова

    99 012 000 грн.

    Київська обл., Бориспільський р-н, Гнідин Участок под коттеджный городок, застройку между Osocor Residence и КГ Золоче Земельный участок 49,6 га Частная собственность Целевое: под застройку (садоводч...