• Недвижимость
    • Аренда коммерческой недвижимости
    • Помещения свободного назначения
    • Помещения свободного назначения - Киевская область
    • Помещения свободного назначения - Белая Церковь
    • favor favor
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 2
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 3
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 4
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 5
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 6
    приміщення, будівлі Білоцерківський, Біла Церква, Заводська 1 7
    Фото: 1 из 7

82 450 грн.

    Общая площадь
    970 м2
    Здається в оренду виробничо-складське приміщення 970 кв.м
    Локація: м.Біла Церква, район заводу РТІ, поруч Одеська траса.

    Характеристики:

    Загальна площа 970 кв.м

    Висота стелі 10 м

    Кран-балка вантажопідйомністю 3 т (ширина 12 м, довжина ходу балки 30 м)

    Електропостачання 100 кВт

    Вартість оренди 85 грн/кв.м без ПДВ

    Переваги обєкта:

    Вигідне розташування поблизу магістралі

    Зручний заїзд та маневрування вантажного транспорту

    Підійде для виробничих потреб, зберігання, логістики.

    Деталі та перегляд за телефоном: 067-508-13-59 Валерій Борисович
    Детально: ділянка: 10.00 сот, приміщення вільного призначення, будівлі, кількість приміщень: 1
    Контакти: Валерій Борисович 0675081359
    • № 102461712,
    • размещено 21.05.2026,
    • просмотров 3 (+3 Сегодня)

    Вас так же может заинтересовать

    VIP
    ТОП
    favorfavor
    Оренда складів з рампою 212,3, 102,5 кв.м м. Біла Церква Київська обл

    80 грн.

    Оренда складу м. Біла Церква, Київська область. Здається в оренду два складські приміщення з рампою 212,3 кв.м. та 102,5 кв.м. у м. Біла Церква, Київська область. Можлива оренда як разом, так і окремо...
    • Белая Церковь
    • 09.05.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    Здам в оренду частину офісного приміщення Піщаний масив, Біла Церква

    10 000 грн.

    Здам в оренду частину офісного приміщення Піщаний масив, м. Біла Церква, Київської обл., 3 поверх, євроремонт, фасад на 2 вулиці, червона лінія, паркування, електроопалення (плюс твердопаливне), кон...
    • Белая Церковь
    • 11.02.2026
    VIP
    ТОП
    favorfavor
    Здам в оренду комерційне приміщення р-н Вокзальної, м. Біла Церква